زمین انتشار انتقام انگیزه تلگرام اخبار حوادث

زمین: انتشار انتقام انگیزه تلگرام اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ماجرای جپارف و استقلال به کجا می‌رسد؟ ، ۳ سناریو جهت بازیکن ازبک

ماجرای بازیکن ازبکستانی استقلال وارد پروسه‌ای شده است که دقیقا مشخص نیست که به کجا می‌انجامد. 

ماجرای جپارف و استقلال به کجا می‌رسد؟ ، ۳ سناریو جهت بازیکن ازبک

۳ سناریو جهت بازیکن ازبک/ ماجرای جپارف و استقلال به کجا می رسد؟

عبارات مهم : سپاهان

ماجرای بازیکن ازبکستانی استقلال وارد پروسه ای شده است که دقیقا مشخص نیست که به کجا می انجامد.

به گزارش ایسنا، سرور جپارف فصل گذشته و در نیم فصل به استقلال پیوست ولی به علت محرومیت آبی های پایتخت از نقل و انتقالات، در توافقی سه جانبه راهی تیم سپاهان شد. قرار بود این بازیکن با آخر فصل بلافاصله راهی استقلال شود ولی این اتفاق نیافتاد و جپارف بعد از غیبت قابل توجه در تمرینات استقلال و پر شدن فهرست این تیم، حالا به کشور عزیزمان ایران آمده تا با استقلالی ها مذاکره کند.

ماجرای جپارف و استقلال به کجا می‌رسد؟ ، ۳ سناریو جهت بازیکن ازبک

او با گرفتن وکیل اصفهانی، تلاش داشت راهی جهت رفتن به سپاهان پیدا کند ولی استقلالی ها به شدت با این تصمیم مخالفت کردند و به نوعی سپاهانی ها را به بی اخلاقی متهم کردند. تلاش های مدیربرنامه های جپارف نیز نتوانست باعث فسخ قرارداد این بازیکن با استقلال شود و این مساله استقلالی ها را در موضعی قرار داد که اگر با جدایی او و پیوستنش به سپاهان موافقت کنند، به نوعی ضعیف عمل کرده اند.

جپارف روز گذشته و با وجود گذشت مدت وقت قابل توجهی از شروع تمرینات استقلال با مسوولان این تیم جلسه داشت و به صورت شفاهی قرار شد که در این تیم بماند و حتی به این منظور راهی اصفهان شده است تا کارهای جدایی اش از سپاهان را عملی کند و راهی ارمنستان شود ولی مسئله آن جایی است که استقلالی ها فهرست بالای ۲۳ سال ارزش حتی با فرض زیر ۲۳ سال بودن محسن کریمی پر است و اگر محسن کریمی بالای ۲۳ سال باشد، همین الان استقلالی ها باید یک بازیکن دیگر را از فهرست ارزش خارج کنند.

ماجرای بازیکن ازبکستانی استقلال وارد پروسه‌ای شده است که دقیقا مشخص نیست که به کجا می‌انجامد. 

به عبارت دیگر مشخص نیست اگر این کش و قوس میان جپارف و استقلالی ها ادامه پیدا کند، چه کسی از فهرست آبی ها خارج می شود تا جپارف به جای او بازی کند؟ اتفاقی که خود به خود باعث انتشار اسامی مختلفی شده است و از دیروز چند بازیکن استقلال به وسیله بازدیدکنندگان اینترنت به یک قدمی خروجی استقلال رفته اند و برگشته اند.

با این اوصاف سه سناریو به عنوان نتیجه نهایی عنوان جبارف قابل آینده نگری است: اول این که یک نفر از فهرست استقلال خارج شود تا جپارف جایگزین او شود. دوم این که کلوب استقلال می خواهد به نوعی انتقام مشکل از جپارف بگیرد و حاضر است که او را در فهرست نگذارد و تنها این بازیکن تا آخر قراردادش در تمرینات حاضر شود و یا این که جپارف با علم بر این که فهرست استقلال پر هست، می خواهد آبی ها را در موضع ضعف قرار دهد و با قیمت بسیار ناچیز رضایت نامه خود را از استقلال بگیرد و راهی سپاهان یا تیمی دیگر شود.

واژه های کلیدی: سپاهان | بازیکن | استقلال | استقلال | تیم سپاهان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs