زمین انتشار انتقام انگیزه تلگرام اخبار حوادث

زمین: انتشار انتقام انگیزه تلگرام اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استعفا کردم ولی به خاطر بازیکنان آن را پاره کردم/ ۵ بار به وعده‌هایشان عمل نکردند ، عزیزی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من امروز هنگامی که آن اتفاقات در هتل افتاد استعفا کردم، ولی به خاطر بچه‌های تیم برگه استعفایم را پاره کردم.

استعفا کردم ولی به خاطر بازیکنان آن را پاره کردم/ ۵ بار به وعده‌هایشان عمل نکردند ، عزیزی

عزیزی: استعفا کردم ولی به خاطر بازیکنان آن را پاره کردم/ ۵ بار به وعده هایشان عمل نکردند

عبارات مهم : تبریز

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من امروز هنگامی که آن اتفاقات در هتل افتاد استعفا کردم، ولی به خاطر فرزند های تیم برگه استعفایم را پاره کردم.

خداداد عزیزی در گفت وگو با فارس، در خصوص شایعه استعفایش از سپیدرود گفت: من امروز هنگامی که آن اتفاقات افتاد استعفای کتبی نوشتم و برگه اش را به سرپرست تیم دادم. تصمیم را گرفته بودم چون خسته شدم ولی به خاطر فرزند های تیم استعفایم را پاره کردم و همین الان که با شما صحبت می کنم در اتوبوس در حال سفر به تبریز هستیم.

استعفا کردم ولی به خاطر بازیکنان آن را پاره کردم/ ۵ بار به وعده‌هایشان عمل نکردند ، عزیزی

وی افزود: خودتان همه شرایط را دیدید. از ساعت ۱۱:۳۰ صبحگاه امروز نزدیک به ۶ ساعت در هتل معطل بودیم و حالا هم تیم ما در شرایطی به تبریز می رسد که فکر می کنم ساعت ۲ بامداد باشد. شما فکر می کنید این تیم می تواند فردا خوب بازی کند؟ به نظر شما من چه توقعی از شاگردانم داشته باشم؟

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد: استعفا دادم که از این جو و شرایط رهایی پیدا کنم ولی بازیکنان بزرگ تیم مثل محمدرضا مهدوی نزد من آمدند و گفتند اگر شما استعفا بدهید، ما هم با تیم به تبریز نمی رویم. باز درود به شرف این بازیکنان که شرایط را درک کرده اند و هنگامی که می بینند این تیم چنین مشکلاتی دارد پای تیمشان می ایستند. امروز در آن شرایط هتل و هنگامی که جایی جهت نشستن نداشتند، کلافه شده است بودند و حالا هم زمانی می رسیم که ساعت از نیمه شب هم می گذارد. هواداران سپیدرود که هفته گذشته از من انتقاد می کردند آیا این شرایط را می بینند؟

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من امروز هنگامی که آن اتفاقات در هتل افتاد استعفا کردم، ولی به خاطر بچه‌های تیم برگه استعفایم را پاره کردم.

عزیزی در ادامه با فارس گفت: به خدا از اوضاع موجود خیلی ناراحتم ولی به خاطر بازیکنان پای آنها ایستادم و به تبریز سفر کردم. این تیم مسئله دارد و مشکلاتش کاملاً مشخص هست. مردها ۵ بار فقط به وعده هایشان در مورد شخص من عمل نکردند و شما ببینید بازیکنان با چه شرایطی در این تیم تمرین و بازی می کنند. امیدوارم فردا با این غیرتی که به خرج دادند، نتیجه خوبی بگیریم، هرچند بازهم تأکید می کنم نمی توانم از شاگردانم توقع داشته باشم.

واژه های کلیدی: تبریز | استعفا | بازیکنان | سفر به تبریز | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs