زمین انتشار انتقام انگیزه تلگرام اخبار حوادث

زمین: انتشار انتقام انگیزه تلگرام اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر) + دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود (

معمولاً سلبریتی ها جهت فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند ولی در بعضی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید جهت شما قابل باور

تصاویر) + دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود (

دستمزد های نجومی ستاره های هالیوود (+تصاویر)

عبارات مهم : دستمزد

معمولاً سلبریتی ها جهت فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند ولی در بعضی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید جهت شما قابل باور نباشد. در ادامه این مطلب شما را با بعضی از این سلبریتی ها و دستمزدهایی که خواستار شده است اند آشنا کنیم.

به گزارش برترین ها، پول را باید بازیگر و نقش مهم همه چیز در هالیوود دانست. در حالی که بسیاری پول را ریشه تمام بدی ها و جنایت ها می دانند ولی بسیاری از سلبریتی ها بیش از هر چیزی به پول اهمیت داده و به آن علاقه دارند. معمولاً سلبریتی ها جهت فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند ولی در بعضی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید جهت شما قابل باور نباشد. در ادامه این مطلب شما را با بعضی از این سلبریتی ها و دستمزدهایی که خواستار شده است اند آشنا کنیم.

1-کیتی پری

وقتی که کیتی پری نقش داور در مسابقه های «آمریکن آیدل» در سال 2017 را پذیرفت ادعا شد که وی جهت حضور در یک فصل این برنامه بیش از 25 میلیون دلار دستمزد دریافت خواهد کرد. وی گفته که به عنوان یک زن از این که نسبت به دیگر مردان حاضر در این برنامه دستمزد بیشتری دریافت می کند به خود می بالد. وی گفته که در سال های اخیر مذاکراتی جهت حضور در این برنامه داشته ولی به علت کمبود وقت و زمانبندی نامناسب نتوانسته در آن حضور داشته باشد.

2- ماریا کری

تصاویر) + دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود (

قبل از کیتی پری دوران سلطه ماریا کری بود. در سال 2012 استودیو فاکس جهت پیدا کردن یک داور تازه جهت مسابقه های تلویزیونی «آمریکن آیدل» تلاش می کرد. جنیفر لوپز تازه این برنامه را ترک کرده و باید سلبریتی آشنا شده است دیگری جای او را می گرفت. بدهید ترتیب ماریا کری با دستمزد خیره کننده 18 میلیون دلار جهت یک فصل جایگزین او شد. در آن وقت این بیشترین دستمزدی بود که یک خواننده به خاطر حضور در یک ریالیتی شو دریافت می کرد.

در واقع ماریا کری جهت هر اپیزود بیش از 450.000 دلار و جهت روز فیلم برداری بیش از 144.000 دلار دستمزد می گرفت. بر اساس گزارش روزنامه نیویورک پست در سال 2017 یک میلیاردر روسی به ماریا کری و التون جان 4 میلیون دلار دستمزد داد تا در عروسی نوه اش حضور یافته و برنامه اجرا کنند.

3- دکتر دری

دکتر دری که یک رپر مشهور است و همچنین جیمی لووین که در دنیای موسیقی صورت آشنا شده است ای است در سال 2014 کمپانی تولید هدفون خود را به مبلغ خیره کننده 3 میلیارد دلار به کمپانی اپل فروختند. این معامله با 2.6 میلیارد پول نقد و 400 میلیون دلار دیگر به صورت سهام به انجام رسید. علاوه بر این هم دکتر دری و هم لووین در کمپانی اپل نیز سمت هایی دریافت کردند. در هفته ها و ماه های بعد دکتر دری خود را نخستین خواننده میلیاردر دنیای هیپ هاپ نامید.

4- سوفیا ورگارا

معمولاً سلبریتی ها جهت فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند ولی در بعضی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید جهت شما قابل باور

سوفیا ورگارا چیزی فراتر از یک صورت زیباست. در سال 2017، این بازیگر کلمبیایی الاصل جهت ششمین سال متوالی و با دستمزدی برابر 41.5 میلیون دلار به عنوان پردرآمدترین بازیگر تلویزیون گزینش شد. اگر چه او و جولی بوون که در سریال «خانواده امروزی» (Modern Family) همبازی بودند دستمزد یکسانی دریافت می کردند ولی درآمدهای تبلیغاتی ورگارا باعث شد که بالاتر از همبازی خود در زمینه دستمزد قرار بگیرد. او در حوزه های مختلفی از قهوه گرفته تا شامپوهای ضد شوره، قراردادهای تبلیغاتی دارد. از سال 2011 تا 2016 او در کل بیش از 157.5 میلیون دلار درآمد داشته که 60 درصد آن از طریق قراردادهای تبلیغاتی حاصل شده است است.

5- فلوید می ودر

بنظر می رسد هیچ چیزی نمی تواند مانع این مرد شود که زیاد شبیه یک ماشین چاپ پول هست. فلوید می ودر جونیور یک بوکسور مشهور است که به خاطر درآمد و ثروت هنگفتش و پز دادن آن آشنا می شود. وی بعد از مسابقه با کانر مک گرگور در آگوست 2017 با بیش از 100 میلیون دلار دستمزد رینگ را ترک کرد که با احتساب تبلیغات و قراردادهای تجاری دیگر تا 200 میلیون دلار نیز زیاد کردن می یافت. علاوه بر این وی جهت مسابقه سال 2015 خود با مانی پاکیائو بیش از 250 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.. وی خود گفته که یک «دستگاه خودپرداز انسانی» است.

6- کیم کارداشیان

کیم کارداشیان با یک رسوایی بزرگ به شهرت رسید و باعث شد که کارداشیان در ثروت غرق شود. به گزارش مجله فوربس بین ژوئن 2014 و جولای 2016 وی از قِبل بازی موبایلی کیم کارداشیان بیش از 160 میلیون دلار درآمد داشته است که بدیت ترتیب وی را در صدر فهرست مجله فوربس در زمینه دریافت دستمزد قرار داد. کارداشیان در سال 2017 وارد دنیای لوازم ارایشی شد و در چند ساعت توانست بیش از 300.000 ست محصولات آرایشی را به قیمت 14.4 میلیون دلار به فروش برساند.

7- 50 سنت

تصاویر) + دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود (

کورتیس جکسون یک خواننده موسیقی رپ مشهور است که او را با نام «50 سنت» می شناسند. او در زمینه تجارت نیز مرد باهوش و موفقی هست. در سال 2004 وی علاقه اش به ویتامیت واتر را به یک تجارت پولساز تبدیل کرد. از آنجایی که وی به شدت به سلامتی خود اهمیت داده و از نوشیدن الکل خودداری می کرد جهت تامین آب بدن خود بعد از تمرینات ورزشی سخت از نوشیدنی ویتامین واتر استفاده می کرد. در نهایت وی توانست 10 درصد از سهام کمپانی تولید کننده این نوشیدنی را بدست آورد.

در سال 2007 کمپانی کوکا کولا این شرکت مادر را خریداری کرده و همین عنوان باعث شد که کورتیس به درآمدی خیره کننده دست یابد. بدهید ترتیب بین 60 تا 100 میلیون دلار به کورتیس رسید که ثروت خالص او را به حدود نیم میلیارد دلار زیاد کردن داد. ولی در کمال ناباوری در سال 2015 وی اعلام ورشکستگی کرد و اعلام نمود که بیش از 36 میلیون دلار بدهکار است و تنها 20 میلیون دلار سرمایه دارد. وی در سال 2017 اعلام کرد که بدهی هایش را پرداخت کرده و بیش از 20 میلیون دلار نیز سرمایه دارد.

8- جورج کلونی

جورج کلونی با صورت جالب و دوست داشتنی خود، همسری باهوش و با استعداد و دو فرزند قشنگ و البته حرفه ای که باعث شده است همه به او حسادت کنند نزدیک به یک میلیارد دلار ثروت دارد. وی برند نوشیدنی خاص خود را در سال 2017 به قیمت یک میلیارد دلار به فروش رساند. او و دو تن از دوستانش این کمپانی را در سال 2013 راه اندازی کردند ولی فکر نمی کردند به این زودی کمپانی ها آن ها ارزشی یک میلیارد دلاری پیدا کند.

9- مت دیمون

معمولاً سلبریتی ها جهت فعالیت های هنری خود دستمزدهای بسیار زیادی دریافت می کنند ولی در بعضی از موارد آن ها دستمزدهایی درخواست می کنند که شاید جهت شما قابل باور

مت دیمون از دهه 90 یکی از بازیگرانی بوده که هر لحظه در بالاترین سطح هالیوود قرار داشته و فروش فیلم های او تضمین شده است بوده هست. به همین علت جای تعجب ندارد که وی به خاطر کوچک ترین نقش آفرینی هایش مبالغ هنگفتی دریافت کرده باشد. به ادعای مجله فوربس وی جهت یک آگهی تبلیغاتی 20 ثانیه ای جهت قهوه نسپرسو 3 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است که ثانیه ای 150.000 دلار خواهد بود.

وی در این آگهی تبلیغاتی نیز جورج کلونی را در کنار خود داشت و این آگهی تنها در بریتانیا پخش شد. در فیلم «جیسون بورن» (Jason Bourne) در سال 2016 نیز مت دیمون تنها 25 جمله دیالوگ را به زبان آورد ولی جهت این فیلم 25 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد که جهت هر خط دیالوگ 1 میلیون دلار تخمین زده می شود.

10- بتنی فرانکل

بتنی فرانکل یکی از بازیگران سریال ریالیتی شو «زنان منزل دار واقعی نیویورک» (The Real Housewives of New York) و مجری مشهوری است که در زمینه تجارت نیز بسیار موفق عمل کرده هست. وی در سال 2011 کمپانی تولید نوشیدنی کم انرژی خود را به قیمت 100 میلیون دلار به فروش رساند هر چند هنوز مالکیت این برند را در اختیار دارد و درصدی از فروش آن را نیز دریافت خواهد کرد.

تصاویر) + دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود (

واژه های کلیدی: دستمزد | میلیون | کمپانی | برنامه | دریافت | 100 میلیون | میلیاردر | ماریا کری | کمپانی اپل | کیم کارداشیان

تصاویر) + دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود (

تصاویر) + دستمزد‌های نجومی ستاره‌های هالیوود (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs